Salon sukien ślubnych Pretty Woman w Szczecinie

11 lat temu, w 2004 roku powstało w Szczecinie miejsce magiczne - Salon Sukien Ślubnych Pretty Woman. Wiemy jak ważnym przeżyciem jest wybór tej jedynej, wymarzonej kreacji ślubnej, tak więc służymy fachową poradą i doradztwem przy jej wyborze.

W Naszej ofercie znajdują się suknie ślubne oraz dodatki renomowanych firm zarówno od zagranicznych jak i polskich projektantów: Sincerity, Lillian West, La Sposa, Diana oraz Papa Michel.

Po dokonaniu wyboru i zakupie sukni istnieje możliwość wykonania przeróbek krawieckich oraz doboru niezbędnych dodatków ślubnych.

Dodatkowym bonusem przy podpisaniu umowy na zakup sukni ślubnej - jest 10% rabat do wykorzystania w Naszym Salonie na zakup garnituru i dodatków firmy Wilvorst.

Zapraszamy do Nas serdecznie - przy filiżance dobrej kawy i relaksującej muzyce postaramy się spełnić marzenie o najpiękniejszej, jedynej i niepowtarzalnej sukni ślubnej.

suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin suknie ślubne Szczecin
f 4751